fbpx

Pestrá vyvažená strava

O nás

Ahoj! Volám sa Monika

Som výživová poradkyňa a milovníčka zdravého životného štýlu. Strave venujem osobitnú pozornosť už od roku 2018. Najprv som si varila zdravé jedlá pre seba a keď to videli moji známi, “donútili” ma, aby som začala variť aj im. A takáto strava priniesla výsledky – známi si pochvaľovali, že schudli kilá, ktorých sa nevedeli zbaviť. To ma nakoplo ešte viac a prehĺbilo vášeň ku zdravej strave. Vyústilo to akreditovaným kurzom výživového poradcu, ktorý som absolvovala v roku 2020. Keď už som mala k tejto mojej záľube aj potrebné vzdelanie, tak som sa rozhodla pomáhať ďalším, nie len ľuďom vo svojom okolí. Tak vznikla myšlienka MONYK.

Mojim cieľom je pomáhať s chudnutím, vytvoriť zdravý jedálniček na mieru a variť

chutné a výživné jedlo pre tých, ktorí na to nemajú čas.

Aké sú výhody krabičkovej stravy?

Vyváženosť

Jedálniček je vytváraný vždy na mieru. Berieme do úvahy tvoje ciele, stavbu tela a aj chute. Podľa toho určíme počet kalórií a živiny, ktoré potrebuješ.

Čerstvosť

Všetky jedlá, ktoré doručíme k tvojim dverám sú vždy čerstvo pripravené z kvalitných potravín. Každé je zabalené osobitne v krabičke.

Pestrosť

Zdravá strava by nemala byť jednotvárna, ale dostatočne pestrá a plná vitamínov. Ponúkame ti široký výber jedál, ktoré sú nie len chutné, ale aj výživné.

Pohodlie

Nemusíte sa trápiť s nakupovaním ani varením. Stravu vám privezieme vždy deň vopred. Na ďalší deň budete mať už všetko pripravené.

Kabičková strava MONYK

Máš záujem o naše služby?