fbpx

Pestrá vyvažená strava

Cenník

V našej ponuke sa nachádzajú 3 základné programy – S,M,L. Odlišujú sa nie len cenou, ale aj počtom kalórií. Každý z nich je určený pre mužov aj ženy, no záleží na tom, čo je tvojím cieľom. Chceš zhodiť pár nadbytočných kíl alebo si so svojou hmotnosťou spokoný? Objednaj si u nás konzultáciu, ktorá je v cene programu a my ti zostavíme stravu na mieru.

Program S

1 200 – 1 500 kcal

Tento program je určený pre ženy, ktoré sa snažia dostať do kalorického deficitu a chcú zhodiť pár kíl navyše zdravým spôsobom. Nemusíte sa báť hladu ani nudného jedla.

3 jedlá = 12 €

5 jedál = 14€

Program M

1 600 – 1 900 kcal

Program M je kaloricky na udržiavanie hmotnosti a zdravé stravovanie u žien.  Muži sa dostanú do zdravého kalorického deficitu a zhodia nadbytočné kilá.

3 jedlá = 13 €

5 jedál = 15€

Program L

2 000 – 2 400 kcal

Stravovací program L je vhodný pre ľudí so zvýšenou fyzickou aktivitou, na priberanie zdravým spôsobom alebo chudnutie v prípade, že máte vyšší kalorický príjem.

3 jedlá = 14€
5 jedál = 16€

Naši zákazníci si program nevyberajú sami, program je vyrátaný na mieru pre každého klienta samostatne, nastavený na zdravé chudnutie aby sme predišli po skončení ,,jojo,, efektu.

Napríklad osoba ktorá má 100kg chudne aj s programom L.

Doprava

Cena za dopravu nie je zahrnutá v cene programu. Každý dovoz je spoplatnený sumou 2€ alebo 3€(podľa lokality) a jedlo ti dovezieme priamo ku dverám, trikrát do týždňa.

Balenie

Jedlo balíme do jednorázových obalov.

Jedálniček

Každému klientovi zostavujeme jedálniček individuálne. Vypočítame ti presný počet kalórií a pomer makroživín. Táto služba je spoplatnená sumou 20 €.