fbpx

Pestrá vyvažená strava

Cenník

V našej širokej ponuke programov nájdete 3 základné varianty – S, M, L. Každý z týchto programov je ďalej špecifikovaný do 4 podkategórií na základe počtu kalórií, čím poskytujeme individuálny prístup k potrebám našich klientov. Tieto programy sa líšia nielen cenovo, ale aj obsahom kalórií, čo umožňuje prispôsobiť ich rôznym cieľom a preferenciám.

Všetky naše programy sú navrhnuté tak, aby boli rovnako účinné pre mužov aj ženy, a to bez ohľadu na ich súčasnú telesnú hmotnosť či ciele v chudnutí. Či už sa snažíte zlepšiť svoje fyzické zdravie alebo udržiavať súčasnú hmotnosť, sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele. Vyberte si program, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a spoločne dosiahneme vaše fitness ciele.

Program S

<1 200 kcal

 1 300 kcal

 1 400 kcal

 1 500 kcal

Tento program je určený pre ženy, ktoré sa snažia dostať do kalorického deficitu a chcú zhodiť pár kíl navyše zdravým spôsobom. Nemusíte sa báť hladu ani nudného jedla.

3 jedlá = 12 €

5 jedál = 14€

Program M

1 600 kcal

1 700 kcal

1 800 kcal

1 900 kcal

Program M je kaloricky na udržiavanie hmotnosti a zdravé stravovanie u žien.  Muži sa dostanú do zdravého kalorického deficitu a zhodia nadbytočné kilá.

3 jedlá = 13 €

5 jedál = 15€

Program L

 2 000 kcal

2 100 kcal

 2 200 kcal

>2 300 kcal 

Stravovací program L je vhodný pre ľudí so zvýšenou fyzickou aktivitou, na priberanie zdravým spôsobom alebo chudnutie v prípade, že máte vyšší kalorický príjem.

3 jedlá = 14€
5 jedál = 16€

“Naši zákazníci často vyberajú program, ktorý nie je úplne vhodný pre ich individuálne potreby. Preto dôrazne odporúčame výpočet kalórií na mieru každému klientovi individuálne, nastavený na zdravé chudnutie, aby sme predišli efektu tzv. ,,jojo,, po skončení programu.

 

Napríklad, aj osoba vážiaca 100 kg môže úspešne chudnúť, a to aj s programom L. U nás si môžete byť istí, že vaše ciele a potreby budú braté do úvahy a každý program bude individuálne prispôsobený práve vám.”

Doprava

Cena za dopravu nie je zahrnutá v cene programu. Každý dovoz je spoplatnený sumou 2€ alebo 3€(podľa lokality) a jedlo ti dovezieme priamo ku dverám, trikrát do týždňa.

Balenie

Jedlo balíme do jednorázových obalov.

Jedálniček

Každému klientovi zostavujeme jedálniček individuálne. Vypočítame ti presný počet kalórií a pomer makroživín. Táto služba je spoplatnená sumou 20 €.